Valentyna zeptal se před 1 měsícem

Dobrý den,před rokem se mi zabil bratr dvojce.Sebevrazda,viděla jsem ho mrtvého.Byl pro mě nejdůležitější osoba.V tu dobu jsem se soustředila na maturitu,tak jsem to nejak vytesnila z hlavy a utikala před tím.Zacala mě trápit nespavost,nechuť na sex,mrzutost,bolest hlavy.Prestalo mě bavit cvičení které mě dřív naplnovalo.U hudby mi bylo vždy do breku.Kdyz jsem si uvědomila ze tu bracha není nedokázala to hlava pochopit .Zacala jsem na praxi u kolegu vyhledávat pozornost,pocit ze se jim líbím.Chut podvest přítele.Pred dvěma měsíci jsem vypila flašku vina a chtela uvařit večeři,a najednou to bylo hrozně těžké,ten postup vaření.V tu noc jsem se probudila s bolesti hlavy,pichani u srdce,pocit prázdné hlavy a nemohla jsem usnout.Za týden na to jsem měla obrovskou úzkost,klepala se v posteli zimou a ráno jsem byla uplne mimo sebe ,necítila sem se ve své kůži ,Přes den v bytě,jako bych to nebyla ja.Zacaly mi brnet prsty u ruky,bolela mě hlava ,pichalo u srdce .Nedokazala jsem se soustředit na nic jen na sebe.Kdyz na mě přítel mluvil jako bych nebyla.Uplne jsem vypadla co se času a dnů tyče,nemohla jsem si vzpomenout co jsem jaký den dělala.Zmenilo se mi vnímani okolí.V noci jsem se budila uplne dezorientovana,snažila jsem se to po bytě rozchodit.Odpoledne jsem si sla lehnout a budila jsem se strachem a uplne mimo,vubec sem nevěděla co se sebou.Kdyz jsem s někým mluvila a díval se na mě,měla sem pocit jako bych nebyla.Nedokazala jsem se dívat ani na TV,soustředit se .V Riapsu mi řekli ze to jsou vystupnovane uzkosti .Uz jsem měla uzkosti před 5 lety ale nejak jsem před nimi časem utekla.Porad se dívám do zrcadel a jsem dost perfekcionisticka.Mam pocit jakobych nezila doopravdy ja ale spis ja přes můj vzhled.porad se ujišťuji jak vypadam a když s někým mluvím tak na to myslím.Ted mi obcas skupe ocni víčko a mam takové téměř neviditelné cuky z toho jak furt přemýšlím a bojim se o sebe.Jak se necitim ve své kůži začala jsem se bát zda mi nezačíná nějaká psychoza,schizofrenie.V riapsu mi psychiatr řekl ze urcite ne,ze toto všechno jsou příznaky uzkosti ,ze na schizofrenii jsem moc mladá ,ale co čtu příběhy lidi co ji mají ,ocividne na věku až tak nezáleží.Porad na to myslím a mam strach .Prosim napište mi vás názor dekuji

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 měsícem

MIlá Valentýna,
Nečekaná sebevražda bratra dvojčeté před maturitou je skutečně docela energetická šlapat.  Dvojčata mají speciální emočně energetickou vazbu.  Ta nějakým způsobem přetrvává i po smrti,  obzvlášť při sebevraždě.  Pro zachování nebo spíše pro znovunastolení harmonie bude třeba,  abyste začala psychicky pracovat.  Ráda vás nasměruji – první kroky můžeme udělat spolu a uvidíme,  kam nás to povede.  Jsem naučená,  že je efektivní nechat se věští nápovědu těla. K té se dobře dostáváme při léčebné relaxaci,  meditaci.  Vy sama cítíte úzkost na úrovni těla,  tak  je třeba tyto symptomy přečíst a hojit. Na psychozu to zatím nevidím.

Budu se těšit.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.