Úzkosti

Adam Pliska zeptal se před 4 roky

Dobrý den
Je mi 16 let a chodím na střední školu.
Vše začalo před týdnem (10.3.), kdy jsem měl prezentovat svou práci ve škole. Od této chvíle až do teď se cítím nepřítomně jako bych to nebyl já, jsem nesoustředěný, moje odpovědi jsou strohé, je mi špatně cokoliv sním atd.
Před prezentací mi bylo velmi špatně, myslel jsem si, že je to třema, i když se mi tohle běžně nestává, práci jsem odprezentoval na výbornou, ale stále mi bylo špatně. Jakmile jsem došel domů, tak jsem dostal úzkosti , zkrátka záchvat. Byl jsem rád když jeden z členů rodiny došel domů. Samozřejmě jsem jim tohle vše sdělil. Celý týden jsem tak nějak zvládl s pár horšími chvílemi. V sobotu (14.3.) jsme jeli na návštěvu ke známým, udělalo se mi tam velmi zle, nebyl jsme schopen cokoliv sníst atd. jen jsem ležel, spal. Další den mi bylo špatně, celý den jsem měl úzkosti, špatně se mi dýchalo, nic jsem nemohl jíst atd. Od pondělí je mi ještě hůře, nevim, co mám dělat, vůbec se necítím, jako bych to byl já, mám podivné opakující se myšlenky, jsem konstantě nervózní, chce se mi spát, buší mi srdce, potím se a mám strach že samotné ataky atd. Nevim co dál…
Snažím se učit,ale nejde to.
Piji různé čaje z meduňky atd.ale nemá to vliv. Ještě bych podotknul, že nemám chuť na jídlo, cokoliv sním je mi špatně, zvracím, probíhají mi v hlavě refrény písní a koverzace, které ani nevznikli.
Možná to může být kombinací všech možných věci, co se teď dějí, netuším.Kdyby se mi to dělo jen občas mohl bych normálně fungovat, ale takhle to nejde.
Ještě bych dodal, že mi rostou zuby moudrostí, sice to s tím zřejmě nesouvisí, ale já se v tomto nevyznám.
Velmi si budu cenit jakékoliv vaší řady, děkuji.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.