Úzkosti

Aneta Malá zeptal se před 2 roky

Dobrý den, jsem již 4 roky na rodičovské dovolené, aktuálně se synem (1 rok). Začali mě trápit úzkostné stavy,myslela jsem, že je to vyčerpáním,ale i přes výpomoc manžela se necítím psychicky v pořádku. Uzkosti nemají žádný reálný základ, někdy to přijde, i když necítím žádný stres ani únavu, jako by nic nemělo smysl. Bojím se, že nad sebou ztrácím kontrolu.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Anetko,
nevím, co máte na mysli tím, že jakoby nic nemělo smysl…. pokud máte takový pocit, pak úzkost nepřekvapí… v obecné rovině je úzkost nepojmenovaný strach … můžete zkoumat sama sebe…. můžete zkusit navštívit psychiatra a nechat si pomoci vhodně zvolenou medikací… může vyzkoušet L-tryptofan …. můžete se objednat a vyzkoušíme práci psychologickými prostředky … 
Budu se případně těšit :)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.