uzkosti-dcery

Hanka zeptal se před 12 měsíců

Dobrý den, dcera trpí od svých 15 let úzkostmi a mírným OCD…  To se zlepšilo po terapii na klinice. Teď studuje Vš. První ročník zvládla překvapivě v pohodě….ale teď mám dojem, že se jí úzkosti vracejí častěji. Zkoušela shánět terapeuta, ale je to velký problém – všude mají plno. Napadlo mě, zda by mělo smysl a aspoň trochu pomohla třeba telefonická konzultace u Vás…. případně více konzultací… Blíží se zkouškové období, tak by bylo dobré, kdyby mohla své obavy trochu ventilovat… Se mnou se o tom moc bavit nechce – asi mi nechce přidělávat starosti. Děkuji za radu. Hanka

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 12 měsíců

Milá Hanko,
pokud by dcera měla chuť, můžeme se domluvit – psychoterapeutické konzultce online jsou možné i formou videohovoru. Termín je vhodné domluvit telefonicky. 
Budu se těšit z případné spolupráce. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.