Úzkosti, panika, nenávist?

Jana zeptal se před 4 roky
  1. Bude mi 18  let, studuju bez problémů, rodina, vztah, kamarádi, vše v pořádku. Poslední dobou (měsíc) hrozné úzkosti, stres a myslím, že i deprese. Rozbrečí mě skoro vše, zvýšení hlasu na mě, jsem také dosti podrážděná, upadám do stavů paniky a už nevím jak dál, často mě napadají myšlenky na sebevraždu, nikdy jsem taková nebyla. Nevíte čím by to mohlo být, či jak se s tím mám léčit? Ještě bych chtěla dodat, že sama sebe mám ráda. Nikdy jsem nikoho nenenáviděla až do momentu, kdy se objevila jedna slečna. Nejsem s ní tak 5mesicu už v kontaktu, nevídáme, ani nic takového. Vždy, když se s přítelem občas rafneme, hnedka začnu mluvit o ní, ačkoliv se jí to vůbec netýká (je to jeho nejlepší kamarádka, je krásná, milá,..). Nevim proč to dělám, často toho hned po vychladnutí lituji, ale v tu chvíli se nedokážu ovládat.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.