Úzkostná porucha?

Pavlína zeptal se před 2 roky

Dobrý den, mám opravdu vážné problémy, ač se to může zdát být malicherné a k smíchu. Nedokážu si dojít na záchod, jako na velkou jinde než doma. Jakmile třeba oslavujeme a damezsi nějakou tu skleničku vína, tak není problém, ale jinak to prostě nejde, můžu se snažit jak chci, ale nic. Nemůžu proto spát u kamarádů, v práci trpím dennodenně, jsem z toho psychicky už opravdu vyčerpaná. Snažím se, například si dát večer projímadlo a druhý den v práci jít na wc, ale nejde to, mám pocit, že mám celé tělo v tenzi, bolí mě střevo z toho, jak je v napětí, byla jsem u psychologa s jinými potížemi a ten mě naučil relaxační cvičení a dýchání břichem,, ale ani to nepomohlo. Prosím, dejte mi nějakou radu, jsem z toho vážně zoufalá, představa přespání u přítele a jít tam na záchod mi dělá zle.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.