Vadí mi sex

Jana zeptal se před 8 měsíců

Dobrý den, od narození dcery, je to už 12 let, mi vadí sex, jsem sama a nedokážu si tak ani najít partnera, když dojde na téma sex, tak to hned ukončím, nevím jak to popsat, ten muž se mi hned znechutí, sex mi nic neříká, přijde mi to zbytečný, věc kterou bych musela, proto abych mohla mít partnera, přitom mám 3 děti, ženy mě taky nepřitahují, už mě taky napadlo o tom přemýšlet, jestli to u mě nemůže být jinak, může bych chtěla, nechci být sama ale ten sex mi vadí, nechápu proč tomu tak je

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 7 měsíců

Milá Jani,
chápu, že je to citlivé téma, ale nejlépe by bylo mluvit spolu osobně nebo klidně online.  Je tu mnoho otázek na vnitřní pravdu o vaší duši – jak na podvědomé urovni máte vztah ke svému tělu, k tělu muže. Co pro vás je láska – jak se stalo, že se rozdělila od těla? Jak se vaše podvědomí vypořádalo s bolestí z lásky. Vadí vám jen koitus nebo i erotika? Jak jste na tom ve vztahu se sebou?
Chcete se pustit do těchto témat? Chcete změnu opravdu? 
Budu se těšit.
Bud v psychologické poradně online nebo  osobně v psychologické poradně v Praze nebo v Nymburce

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.