vazne-divny-pocit-prazdnoty

Patrik zeptal se před 9 měsíců

dobrý večer, posledni dobou mam važně divne období a nevim co stim, je tady jedna holka přibližně ji mam rad asi 4 roky 4 roky jsem usiloval a nešlo nic když jsem to chtěl vzdát a vyrovnat se stim tak jsem od me kamošky zjistil že mě ma posledni dobou vážně rada, začalo to výborně bavili jsme se dělali naschvály a takove věci ale pořad jsme si nedokázali říct co k sobě cítíme, každý nam říkal jak se k sobě hodíme ale my jsme oba popírali a dělali si z toho srandu, uběhlo asi 2 měsíce a začaly prázdniny, přestali jsme se vídat a jenom jsme si psali, každý večer do 3 rano př. Pak jsme se začali nějak hádat, každý den jsme se několik hodin hadali, ona pořad brečela, byla úplně na dně kvuli mě ale nevšímala si toho že se hrozně snažím vše napravit, jednoho krásného dne mi napsala že se hezky vyspala s mým kámošem ktery ji ještě to rano doprovodil 6km domu, to me tak zasáhlo že jsme se zase chytli, zase byla hádka, řekli jsme si věci ktere už nikdy nepůjdou vzít zpatky, važně nehezké věci, zablokovali jsme se všude navzajem a snažili jsme se zapomenout je to asi pul roku co se to stalo…. Sam sebe se snažím každým dnem přesvědčit sam sebe že ji nemiluju a že to nema cenu, každým dnem jsem vic a vic prázdný uvnitř, každé rano  je čím dal horší vstát z postele, nemam chuť do ničeho od te doby co mi napsala že se vyspala s mým kámošem tak mam záchvaty agrese, klouby jsou pořad obité, chodim se do lesa uklidňovat, kolikrát ani nepřemýšlím a okřiknu někoho i když jsem nechtěl, jim čim dal méně nemam chuť na jidlo pořádně, každý den se sni vidim a ona děla jakoby nic a každému klukovi naznačuje ze snim tak trochu flirtuje, je to hrozne se na to koukat, ale to co mi děla starosti je muj sen ktery se opakuje každým dnem, jsem uprostřed lesa, misto ktere moc dobře znam, předemnou kleči brečici holka černo vláda skoro kopie te kamošky ktera, no bohuzel, ona predemnou kleči ale nejde ji videt do tváře, breči a prosí o milost ja jsem asi metr a pul od ni a mam nabitou zbraň, mířím na ni aniž bych chtěl dělat cokoliv ten sen nejde ovládat, ja nechci ale vzdycky bezcitně to cvakne a nadělam ji diru do hlavy ale nikde neni žadna  krev, vždycky po cvaknuti se probudim, okamžiťe cvak a ja se probudim cely spoceny udychany a všechno možne, ale je tady možnost že se taky už 2x stalo že se mi roztřepala ruka a pomalu se zbraň otočila na mě a cvak, zastřelil jsem se, ale nevim nic, po stlačeni spouště se zbudim zase zadychany, všude hažu rukama v tom snu nejde se z něj probudit, jednou jsem kvuli toho rozbil skleničku co jsem měl na stole, ja nechci střilet ale ono to samo prostě zamačkne spoušt, tenhle sen se mi zdal už po 6 za sebou je to jediny sen co jsem si každy den pamatoval, nevim co si o tom mam myslet… Děkuji s pozdravem Patrik        

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.