vazne-divny-pocit-prazdnoty

Theo zeptal se před 9 měsíců

Minulý rok v květnu, jsem přišla o svého psa a v tu dobu se ve mně něco zlomilo. Od té chvíle pokaždé když vidím cokoli smutného či jen roztomilého, se hned rozbrečím a o chvíli později o sobě začnu strašně pochybovat, že jsem úplně sama a zbytečná. Už nevím co mám dělat, abych se těchto pocitů zbavila.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 9 měsíců

MIlá Theo,
člověk potřebuje společenství – lidí, zvířat … pořídila jste si nového pejska? Někdy je těžké znovu vstát a jít, věřte, že se s tím potýkáme občas každý … duležité je neustrnout a nechat se rozptýlit kamarády, aktivitami … možná si nechte pomoci antidepresivi nebo pohledejte L-tryptofan+B6  … nebo třeba homeopatika.  Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.