Dvojí život

Athyra zeptal se před 3 měsíce

Dobrý den, potřebovala bych poradit. 7let jsem měla přítele, ke konci našeho vztahu už to nebylo jako dříve a já si našla milence, se kterým bylo vše perfektní. Na konci minulého roku se mi přítel přiznal, že mě před třemi lety podvedl a že už i dál nemůže lhát a že ho to vše mrzí, tak jsem se rozešli, on se odstěhoval, ale jelikož spolu máme psi tak jsme byli stále v kontaktu. Já to v tu dobu vůbec neřešila protože jsem měla milence, který i přes to že je ženatý a má dítě mi věnoval spoustu pozornosti, tím pádem jsem rozchodem proplula úplně v pohodě. Na začátku léta se mi můj bývalý stále ozýval a říkal, že mě pořád moc miluje a já že jsem byla to nejlepší co ho potkalo a jestli bych mu nedala druhou šanci. V té době jsem si stále užívala s ženatým milencem, ale řekla jsem si proč nemít dva chlapy. V tu dobu jsem nad tímto vůbec nepřemýšlela, bývalý přítel se snaží a je na mě moc hodný, ale milenci to vadí, že už mě nemá celou pro sebe, přitom je stále ženatý a má malé dítě. Takto tento svůj dvojí život s tou pauzou vedu už rok a půl a začíná mě vše dohánět. Navíc mi lékaři zjistili nemoc, která způsobuje neplodnost a moje největší šance na to mít dítě je tento rok. Když to řeknu milenci vyletí do vzduchu a začneme se hádat, ale ja nevím co mám dělat. Kdyby nebyl ženatý ani jeden neváháme a jsme spolu, ale on svoji ženu v nejbližších letech opustit nemůže a já na něj mám čekat a svého bývalého – současného přítele mam mít jen jako náhradu? Cítím se opravdu hrozně a absolutně nevím co mám dělat. když mám oba dva ráda.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 měsíce

Milá Athyr,
nejprve je třeba pochopit řád v životě … sice bych nerada, aby se vám přitížilo, ale je třeba si řící: Milá Athyr, mno, pěkně jsi si to nadrobila, ale nebudu tě více pranýřovat, asi jsi takovou zkušenost potřebovala, a ted se pěkně srovnej – mám tě ráda za to, že jsi si dopřála takové poznání zmatenosti… co je základ ? – stát ve své síle a harmonii – taky asi není fér dělat bordel ve vztazích … takže se srovnej – s ženatým to ukonči – to neprospívá ani tobě, ani jemu ani jeho ženě… a bud chvíli sama se sebou  … pak se podívej na bývalého – jestli spolu máte cestu …  a co na ní spolu můžete – sama vnímej, jak dokážeš milovat sebe a jeho…  může se z vaší lásky narodit dítě?
Přeji vše dobré a kus zemitosti…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.