Velký penis v mladém věku

ondrejvesely zeptal se před 7 měsíců

Dobrý den. Mám jeden problém. Mám až extrémně velký penis v mladém věku. Mám 26cm v 16 letech. Když jsem toto napsal na nějakou diskuzi napsali mi, že si dělám srandu a že to je nemožné. Mám dotaz jestli mi ještě poroste a jestli budu mit problém při sexu s vrstevnicemi, protože co jsem zatím slyšel tak mají rády menší třeba 13cm a já mám dvakrát větší. Mám strach, že s tím budu mít problém. Prosím o upřímnou odpověď. Děkuji předem.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 6 měsíců

Milý Ondro,
to se bavíme o penisu v erekci? to 13cm patří k menším … ano 26 je asi o něco delší … může tě to vést k tomu, že budeš umět ženu laskat a vzrušovat, že bude třeba o něco větší předehra. Pro ženy je obvykle třeba cítit lásku – žena pak hledá cesty, jak intimitu rozvíjet. Kde je vůle a láska, cesta se najde. Mmj. i ženy jsou různé…
Takže si nedělej starosti, které ještě nenastaly.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.