vicegeneracni-souziti

Nina zeptal se před 3 roky

Dobrý den, mám problém, který mě soustavně trápí. Můj manžel dostal od rodičů vícegenerační dům, žijeme tedy společně a v podstatě idylicky. Jeho sestra mě ale rozčiluje, protože zde tráví abnormálně spoustu času – nejsem ochotná žít doma s neustálým pohledem na švagrovou, která má vlastní bydlení i život. Manželovi rodiče jsou logicky rádi, že je dcera navštěvuje, ale mně to zvedá tlak. Jsem neustále doma, na vesnici, na rodičovské s dětmi a neustále se musím dívat na neteř, kterou sem svagrova dává takřka od narození. Nepřeji si, aby mi domů chodila denně a já jsem tady doma. Nejsem ale v pozici, kdy bych toto mohla jakkoli ovlivnit. Manžel je plně na mé straně a naše vztahy k jeho rodičům jsou citelně chladné, což si ale vykládají tak, že jsme nafoukaní a protivní. Jsem unavená a rozčílená a nedokážu myslet na nic jiného… Nemám ráda její dítě, už kvůli tomu, že mi sem bylo celé roky cpáno proti mé vůli, když vidím její přijíždějící auto, rozčílí mě to… 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.