video s ex

Kamila zeptal se před 1 rokem

Dobry den, tajne jsem zjistila, ze si partner pousti sex video se svou ex.
Trapi me to, urazi, stve. Chtela bych mu to rict, ale jelikoz jsem mu tajne vlezla do telefonu, tak to nejde. Mam to stale v hlave. Mame spolu dite, chceme se brat, rozchod jen tak neprichazi v uvahu. Jem chladna, pta se me, co mi je. Ale co ted?
Dekuji za radu

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Kamilko,
nojono, když lezeme někam, kam nemáme, musíme počítat s tím, že tam najdeme ledacos a být připravené to unést … (pochopím, že nekdo pátrá, když má indicie, že partner je nevěrný, že se něco změnilo a partner zapírá.  co vedlo vás k hledání v mobilu?) 
takže moje rada zní: přijmout a milovat partnera i s tím, že se asi někdy podíval na video s ex… nevíme kontext, četnost… ale to nijak situaci nemění, protože s partnerem zustat chcete. 
Není nutné cítit se uraženě – to je jen nejistota a ego… Doporučuju myšlenky na to si fofrem zakázat a užívat to hezké, co od partnera přichází dokud to nepokazíte…
Přeji vše dobré.
 
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.