Vidiny

Rei zeptal se před 2 roky

Dobrý den. Jmenuji se Kirsten a je mi 18 let.Už asi rok jsem chodila k psychiatrovi který mi diagnostikoval smíšenou úzkostně depresivní poruchu osobnosti a disharmonický vývoj osobnosti. Už pár měsíců kvůli jiným doktorům nejsem v péči psychiatra. Poslední měsíce mě trápí vidiny. Nevím zda jsou to úplně vidiny jsou v noci někdy přes den. Děje se to náhodně. Na chvíli zavřu oči na pár sekund a najednou jako kdybych byla v kině vidím sebe jak couvam do kolejí a zajede mě vlak, nebo že zemřu ve spánku a podobný věci. S nikým kromě mé přítelkyně jsem o tom nemluvila. Bojím se že doma mi řeknou že nejsem normální. Rodiče tvrdí že jsem v pořádku a psychiatra nepotřebuji. V životě jsem přišla o svou pravou matku a otce neznám jsem v pěstounské péči. Bojím se to komukoliv říct, myslím si že by mi nevěřili. Sama nevím proč a co to znamená ale vždy mám pak strašný strach.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Rei,
začněte se zajímat o psychologii, o rodinné konstelace, o práci s traumatem, o vliv dětství … je to na dlouhodobou psychoterapii a vlastní sebeuvědomění … pohledejte svého kouče … i psychiatra  … 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.