Eliška zeptal se před 4 dny

Dobrý den, potřebovala bych poradit, už si sama dál nevím rady. Mám přítele přes dva roky, jsem s ním velice šťastná, vše nám výborně klape a nyní jsme se rozhodli založit vlastní rodinu (mám syna z předešlého vztahu). Moc se milujeme, přítel se opravdu snaží a veškerý čas tráví s námi, ale bohužel jsem mu už několikrát přišla na virtuální nevěru (v opilosti, když jsem byla v práci), byl to pro mě velký šok a zásah do našeho vztahu, do mé důvěry k němu. Nejsem si jistá zda je to jen nějaká jeho úchylka, ikdyz vždy slíbil že už to nikdy neudělá, že mě miluje a nic mu ve vztahu nechybí, nemohu se zbavit pocitu že to udělá znovu, začíná mě ta myšlenka dohánět čím dál častěji a více. Nemám v plánu ho opustit, kromě toho jsem s ním šťastná, vím že lidé mají různé úchylky a chyby, kromě toho mame opravdu idealni vztah. Jen bych chtěla slyšet názor někoho nestranného, zda je možné že je to jen uchylka, která nemůže ohrozit nás vztah, zda se dá s tím něco udělat, zda se dá s mými pocity nějak pracovat, abych se ti tolik netrapila. Předem moc děkuji za vaši odpověď.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.