Vtíravá myšlenka

Alžběta zeptal se před 10 měsíců

Dobrý den mám problém každý den trpím vtiravými myšlenkami a bojím se jich týkající se ublížení dětem nevím proč to mám je to pro mě vyčerpávající co s tím mám dělat? U psychiatra jsem byla beru léky asentru 1x denně Předem děkuji za odpověď Alžběta  Děkuji předem za odpověď 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 10 měsíců

Milá Alžběto,
řešení může být náročné a různorodé,  pokud za něj vezmete zodpovědnost, cestu najdete. Můžete vzít zodpovědnost za své myšlenky – uvědomit si, že vy jste ta, která je tvoří … a také to, že je rozdíl mezi myšlenkou a realitou – tedy mít duvěru ve své zdravé jádro a o to se opřít, protože víte, jak konáte a budete konat.  Můžete se pustiti do imaginací, které budou pusobit léčivě, a nebo se také pustit do regresní terapie.
Základ je věřit, že si dokážete pomoci.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.