vycitani

Rosela zeptal se před 6 měsíců

Zdravím Už jsem tak zoufalá, že se potřebuji poradit i na sociálních sítích. Potřebovala bych poradit, jak nevyčítat partnerovi ,nevěru´. Jsme spolu teprve rok a je to vážně skvělý muž i partner, neměli jsme žádný problém, ale bohužel si neuvědomoval, co provedl. Scházel se s jednou slečnou a psali si už pár měsíců s tím, že slečna od toho očekávala více a zamilovala se do něj. On však nic takového nechtěl a vím, že spolu neměli jediný osobní kontakt kromě objetí, ale slečna nevěděla, že má přítelkyni a proto byla tak naivní. Když se to dozvěděla hned mě kontaktovala a promluvili jsme si. Přítel mi na to řekl, že to nic neznamenalo a že mu jen tzv. dělalo dobře, že o něho měl i někdo jiný zájem. Tudíž nevím, jak s tím teď naložit. I přesto všechno mu tak nějak věřím a snaží se, abych mu odpustila, ale bohužel mám každý den špatné myšlenky a narážky na něho. Vyčítám mu minulost a občas se kvůli tomu pohádáme i když jsme se před tím nikdy nehádali. Vím, že si teď říkáte, že jsme spolu ještě brzy apod., ale opravdu se velmi milujeme a věříme oba, že k sobě tak nějak už patříme, proto se snažím vyřešit to aspoň takhle… mrzí mě, že mu to vyčítám, protože to nikomu znás neprospěje ba naopak. Prosím o jakýkoliv názor a typ, jak na to aspoň trochu zapomenout a nebýt vyčítavá. Děkuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 5 měsíců

Milá Roselo,
mám takový dotaz – ptám se já, nikoliv vy – vašeho partnera:

  • Milý XY, jsi si vědom toho, že tím, že jsi uspokojoval své nejisté ego, jsi způsobil bolest dvěma ženám? 
  • Na jaké úrovni hloubky duše jsi přijal rozhodnutí, že tak již nechceš činit – že své nejistoty a frustrace budeš řešit se sebou, psychologem, partnerkou apod. ?
  • Slíbil jsi sobě samému, že budeš transparentní a budeš sdělovat ženám mezi řečí, že jsi zadaný? budeš nosit zásnubní prsten?
  • máš pocit tlaku, když odpovídáš na tyto otázky? co s tím provedeme? 

Výše uvedené je práce partnera. 
Pro vás je výzvou přijmout realitu tak jak je – a k ní patří i poznat, co vás na té situaci tak bolí – že partner je jiný, než jste si myslela? Jaké myšlenky, bolesti a strach ve vás to roztáčí – spíše bych to viděla na osobní rozhovor online nebo osobně. 
Budu se těšit na setkání. 
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.