Vysoka škola

Ester Zahálková zeptal se před 3 roky

Dobrý den jsem vysokoskolák v závěrečném ročníku studia. Jsem naprosto zoufalá. K uzavření svého studia potřebuji mít splněnou praxi. Praxi jsem měla domluvenou již v březnu ale díky nynějším podmínkám mi jí neustále přesouvali a nyní mi jí zrušili úplně. Bez ní nemohu dostudovat ani udělat přijímačky na Mgr. kterému tento rok vyprší akreditace pro mou školu. Navíc moje rodiče se kterými žiji oba pracují s nejryzikovejsi skupinou a mají nařízen minimální kontakt s ostatními lidmi mimo práci. Toto pravidlo se vztahuje na celou rodinu. Nemohu tedy hledat praxi jinde než ve svém nejbližším okolí. Kde mi jí ale všichni zamitli. V květnu jsem také měla absolvovat operaci kolene kvůli které jsem si přesunula státnice na pozdější termín . Tuto operaci mi díky této situaci také zamitli. 
Došlo to tak daleko že se v noci budím nebo vůbec nemůžu spát a bojím se co se mnou bude. Nemůžu s tím absolutně nic dělat. Nemůžu ani jíst nebo se soustředit. Jsem naprosto vynervovaná a bezradna.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.