vztah

Zdenka zeptal se před 4 týdny

Dobrý den, prosím,jak mám vnímat chování svého partnera? Jsme spolu 2,5 roku s měsíční pauzou,kdy jsme se rozešli (což on využil k tomu,aby se vyspal s jinou ženou). Rozesla jsem se,aby si uvědomil své chyby. Vrátili jsme se k sobě,ale bohužel asi si žádné neuvědomil. V hádkách mi nadává sprostě. Při každé mě prosbě o změnu mi řekne,“kolik ti je roku“, řešíš p….y. nelze najít kompromis i když dám varianty,tak buď musí být po jeho,nebo je to špatně. Příklad: nemám ráda, když chodí pít s klukama a nejezdí na noc domu. Má alternativa byla 1. Jed tam vlakem a já pro tebe v dohodnutý čas přijedu. 2. Vem mě s sebou 3. Ať přijedou jednou kluci sem a spí oni mimo domov. Noc není přípustné,jen to,že odjede a přijede druhý den,až vstane. A mimo to si mě našel s dcerou moji, in už děti nechce. A neustále poslouchám,jak nemá ke mě ani k mé dceři žádnou povinnost ani zodpovědnost. Týká se např jít na společný výlet. Ale ho to nebaví a nema povinnost se věnovat dětskému programu. A pak jsou tady ještě neustále malé lži,které podkopaly mou důvěru. Např. Teď jel na firemní školení,kdy se vrátil v 5h ráno a pak z něj omylem vypadlo,že to byla oslava narozenin. Jsem z toho smutná. Ale už přestávám věřit, že se někdy změní. Nedbá naprosto mých přání a mých upozornění,že mi určitym svým chováním ubližuje. Dělá naschvály vždy,aby mě naštval,nebo zranil ještě víc. 
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.