Vztah

Anet zeptal se před 2 roky

Dobrý den, začala jsem se bavit s jedním moc fajn mužem, psali jsme si pár měsíců a já jsem se do něj po nějaké době zamilovala… řekl jsem mu, co k němu cítím a on mě odmítal, přitom říkal, že by to mohlo být fajn, ale že je to složitý, víc to řešit nechtěl.. poté mi napsal, že pokud bych něco chtěla mít, tak nezávazně, že vztah nechce… já jsem souhlasila, protože jsem s ním nechtěla ztratit kontakt… párkrát jsme se spolu vyspali a mezitím jsem byla u něj doma, on mi říkal, že mě rád viděl, že to bylo fajn a že mě má rád.. začalo mi připadat, že by mohl změnit názor a dát šanci vztahu, protože se ke mně začal chovat jinak, náhodou jsme spolu začali pracovat a jemu se to nelíbilo, až to najednou ukončil s tím, že je zvyklý v sexu na něco jiného a že se mu někdo líbí, takže to musíme ukončit, protože to chce mít vše vyřešený, ale že de mu to líbí jinak, tak mi řekl až když jsme se viděli naposledy, tak jak jsem mu mohla vyhovět pokaždé.. já vím, že ta holka, o kterou se snaží, ho nechce… pak nastal problém, vyšel mi pozitivní těhotenský test a když jsem mu ho ukázala, tak mi nevěřil, že je můj a že si udělám ještě jeden před ním.. ten ale vyšel negativní, tudíž mi přestal věřit úplně a myslel si, že si z něj dělám srandu, snažila jsem se mu vysvětlit, že musí být problém jinde, ale neposlouchal mě.. řekl mi, ať už přestanu všechno řešit, že po tomhle se už stejně nevrátí, že se bavit nechtěl, ale že jsem ho 1,5 roku uháněla a dokonce mi řekl, že jsem ho stalkovala, což není pravda, navíc by mi to řekl dřív, ne až po ,,rozchodu”, podle mě to říkal jen v afektu.. zablokoval si mě na sociálních sítích a řekl, že už mě nechce vidět, že už toho má dost a to s tím těhotenským testem bylo přes čáru… chci se zeptat, má cenu se snažit dál? Když jsme se loučili, řekla jsem mu, že ho miluji a na to nereagoval.. jak se mu mám omluvit nebo ho získat zpět? Všichni mi říkají, že i když mi říkal, že se mnou nechce nic mít, tak chtít musel, protože na to co bylo, musí být dva.. prosím o radu, děkuji 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.