Vztah

Evka zeptal se před 2 roky

Dobrý den mám dotaz ohledně mého přítele žili jsme spolu asi 3 týdny sliboval my že si najde práci a bude se o nás starat mám 3 děti nechala jsem i partnera a slibovala si že se budu mít dobře ale nic z toho co sliboval nedodržel žádná práce udělala jsem si dluhy a ještě přišla do jiného stavu tak jsem ho vyhodila z bytu a musela se postarat o děti a sebe půjčila jsem si peníze na potrat po měsíci se ozval znovu že chce šanci že se změní zase práce atd. Předtím ještě fetoval a stín že taky přestane co mám dělat mám mu dát šanci po tom všem co my udělal děkuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Evi,
nerada někoho odsuzuji, ale budme realisti  a mějte pud sebezáchovy – držte ho v bezpečné vzdálenosti a když prokáže, že se plně postará o sebe a vás začne podporovat/splácet v kontextu minulosti, můžete uvažovat, že by to mohlo mít šanci, jinak vycházejte z toho, že tací se moc nemění a  že máte dost starostí se sebou a se svými dětmi a že pochybnou existenci ve svém životě nepotřebujete ….
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.