Vztah s ženatým – pokusy o soužití

Nikola zeptal se před 2 měsíce

Dobrý den, rozhoda jsem se Vám napsat, abych získala objektivní pohled na můj život, kdy se neustále potkávám se stejným koncem a sama sebe se ptám proč. Před třemi lety jsem potkala zadaného muže, který má dvě děti. Nyní jim je 7 a 9 let. Ano, sama jsem si vybrala být jeho milenkou a nebyly to časy hezké. Ba naopak, snaila jsem se z této situace ven a hledala jinde partnera pro život. Po 2 a půl letech nevěra praskla. Žena o ni také věděla rok a půl. Nicméně čekala, že to partnera přestane bavit a vrátí se zpět domů. To se nikdy nestalo. Půl roku jsme se v tom všichni zúčastnění plácali. Snažil se doma a stejně odjížděl za mnou. Já už neměla sil a tak jsme se od sebe odloučili. Nicméně v prosinci mi zazvonil telefon s tím, že beze mě nemůže žít a chce nám dát šanci, aby si to v budoucnu nevyčítal. Po tom čase co jsem s ním strávila jsem neváhala a dala nám šanci. Co se od prosince změnilo? Domluvili se doma, že se budou střídat v hlídání obden a každý z nich si vezme kluky jeden víkend. Trvalo to tak tři měsíce a mně opět docházely síly. Říkala jsem si opravdu to takto může fungovat? Můj partner bude obden doma spát se svoji rodinou a zbytek se mnou? Co na to děti? Mají hokej v hlavě? Aby nedošlo z mé strany k výčitkám, tak jsem tolerovala kvůli dětem dost si myslím. Začla jsem nám hledat větší bydlení, ať vidím zda se někam posuneme? Aby kluci měli kam za tatínkem jezdit, jelikož jsme každý z jiného města. Sotva jsem našla bydlení, začla jsem se ptát, kdy budeme trávit čas s klukama?  Vždy mi řekl, že ten starší nechce – rozumím tomu. Šlo by třeba v jiný čas. Vše chce svůj čas, ale jak dlouho se takto dá žít? Jednoho dne jsme si sedli a vše jsme probrali. Mluvila jsem opět jen já a pak jsem jen zaslechla. Nemá to smysl, vyzkoušeli jsme vše. Nejlepší bude můj návrat domů. Miluji Tebe i svoji rodinu, ale takto se žít nedá. Ano, nedá. Proto jsem o tom všem chtěla mluvit, což ke všem vztahm samozřejmě patří. Jsem smutná z toho, že můžu být tolerantní… Neřešit majetky, prozatím jsme neřešilli horší záležitosti jako alimenty, finance… A výsledek mé snahy je jeho odchod odkud odešel, když byl přesvědčený, že doma jim něco scházelo… Něco na čem mohl pracovat a říkal, že to zkoušel a nefunguje to,.. Kde je pravda? Zjistím ji vůbec někdy?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 měsíce

Milá Nikolko,
my ženy to máme prostě jinak – víme, že energie se tvoří z partnerského vztahu. Před chvílí jsem odpovídala na podobné téma, třeba tam najdete něco pro sebe: https://rovena.info/poradna/vztah-s-zenatym 
Potřebujeme vrátit uctu sexualitě – rozvíjet ji s plnohodnotným vztahem … svět vědomých vztahu …
Pro vás z toho plyne zkušenost, že nejste schopna mít lásku a sex jen tak – že vás to bolí, pokud muž není oddán jen vám. Pokusy od žen – sex bez závazků – málokdy funguje – funguje pouze u žen s mužským přístupem … 
Přeji vše dobré a hodně sil k sebeobnově. Přerušit kontakt a zapomenout.  
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.