vztah-neduvera-hadky-sex

Lenka zeptal se před 3 roky

Dobrý den, Ani nevím kde mám začít. S manželem jsme uz 5 let z toho rok manželé. Ze začátku to bylo super. Jsem stále pana, a manžel na me ceka. Mam strach, a i když se snažím, tak vzdy se něco pokazilo. Pred rokem sem manželovi rekla ze me fyzicky nepritahuje. A on to vi. To je jeden problém se kterým si nevim rady, nevim proc mam takovy strach, možná blok z dětství. Kvuli tomu mame s manzelem neustále krize, vyčítá me to, ze se vymlouvam. Je muj první vážný vztah. Chceme rodinu a ted kupujeme dům, ale nevím co mam delat. Vazne nam komunikace. Neustale se hadame, a když s nim chci neco resit tak nemluví. Uz vážně nevím co mám delat. On pred 3 rokama přibral a nechce s tim nic delat. Udelal mi pár ran kvůli kterym uz mi nejde mu důvěřovat a prijde mi ze uz se ani nesnaží abych mu věřila. A myslim si z3 důvěra je důležitá. Chceme spolu být, ale uz sem na pokraji sil. Neustale výčitky, hádky, nedůvěra v tom co mi říká. Nevim. Ale kdyz chce umi se chovat hezky.. Ale poslední dobou je to zle. Myslim si ze hlavní problém toho ze se hadame je právě ten sex kterou mu nedavam a nevim co mam delat. Strasne se bojim. Uz si připadám jako nemocna, ze chci děti ale bez sexu to nepůjde. Mam sileny pocity bezmoci, hroutím se po každé hádce a prijde mi ze je vše špatně 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.