Vztah s třetí osobou

Nikol zeptal se před 2 měsíce

Dobrý den mám takový problém jsem rok a čtyři měsíce s jedním mužem který neustále mysli na bývalou partnerku. Jde o to že osm měsíců jsme se kvůli tomu hádali a nechtěl se jí vzdát. Raději se vzdal mě a našeho dítěte než aby se vzdal ji a řekl mi že to já si vybrala ne on . Neustále mi tvrdí že miluje mě a ne ji … Ale před pár měsíci jsi s ní volal videohovor každý den nebo obden a stahoval jsi její videa Já se s ním rozešla a on šel do Prahy se léčit jelikož měl problém s drogy které teď už nemá. Vrátil se a já mu dal šanci byli jsme šťastní tvrdil mi že ji nekontaktoval a nemysli na ní ale já jsem mu podívala do telefonu a celý čas ji volal co byl v léčebně takže mi obet lhal . Přehlédla jsem to byla s ním nadále ale ona se mu teď v 9. Měsíci ozvala začal být divny přestal mít se mnou intimní vztah a kdy jsme se pohádali tak je odblokoval zavolal ji . Předtím mi psal každý den posílal srdíčka a říkal mi že mě miluje po naší hádce byl furt online ozval se mi jednou za den maximálně dvakrát za ty dva dny mi neposlal ani jedno srdíčko A dokázal mi říct že mě miluje . Jednou můj to vzala ale mu nestačilo a volal znovu desetkrát. Já jsem na to zeptal A on lhal chtěla jsem ať mi ukáže že zablokovala tak se přiznal já se naštvala psala jsem jí do 1:30 do rána hnusné zprávy a volala jsem jí jí to vystrašilo . Napsala mu zprávu že jí nic a nikdo za to nestojí že ona by se do té hnusné ulhaný minulosti nevrátila a že konečně žije a že to stojí za to. My se k sobě zase vrátili začali mít sex A opět mi posílá srdíčka a volá mi mám pocit že jsem jeho náplast že mě má rád ale že mě nemiluje a nechce mi to přiznat podle mě nechce být jen sám. A právě proto se obracím na vás a chtěla bych váš názor co si o tom myslíte vy přecejen kdyby jí bral jen za kamarádku tak se tohle vše neděje předem děkuji mnohokrát za odpověď S pozdravem Skotnicová.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.