vztah z kolegou

Adriana zeptal se před 11 měsíců

Dobrý den, paní Radano,
chtěla bych Vás poprosit o nasměrování. Před půl rokem k nám nastoupil nový kolega a ihned začal  vysílat signály,úsměvy, sem tam milý vzkaz ze smaljíkem,dával mi na stůl drobné dárečky – tajně, pak si mě přidal do přátel na facebooku, za nějakou dobu mi začal psát, nejdřív kamarádsky,pak naznačoval – zvláštně, třeba posílal fota hereček, kterým jsem udajně podobná.Objevily se emotikony se srdíčkem a polibkem.  Svěřoval se mi z docela intimním věcí, jako např. jeho minulý  manipulativní vztah od kterého se dokázal odstřihnout.Nyní je 12let ženatý a má dceru. Bohužel jsem asi zamilovala, nemohu přestat na něho myslet, už jsem mu párkrát napsala i sama jako první, čímž jsem možná vše pokazila, protože jsem projevila až přílišnou iniciativu. Taky jsem mu začala nosit nějaké buchty atd. Někdy si dal, někdy ne. Dokonce jsem mu nabízela i nějaké jídlo, tak na ochutnávku/.To už jsem asi přehnala hodně.  Asi o to nestál.. V práci zatím moc výkon nepodává, možná se s ním vedení rozloučí. Po mě chce, abych mu radila, co má jak dělat. Přijde mi to už jako zištné. Mívá erotické narážky, ale vkusné a decentní. Říká mi, jak mi to sluší, točí se pořád kolem mě, nabízí mi svezení. Rozumíme si, máme stejné záliby a koníčky. Už mě ale takové nejasné chování štve a nebaví.Nikdy jsem z žádným jiným kolegou toto nezažila. Je mladší než já o 6 let tak mi to zprvu lichotilo, měla jsem zájem. S nim je to ale jak na houpačce. Minulý týden mi nabídl společný výlet , pak to zrušil. Nedávno si dal na facebook fotku s manželkou i dcerou. O manželce nikdy nemluvil, no možná jednou, že je to v pořádku, že po tom předešlém vztahu je to dobré. Nejme už oba nejmladší, je nám oběma skoro 50..a já jsem vdaná.
Ráda bych věděla, o co mu jde…a jak mám na něj reagovat. Budu ráda za odpověď
Se srdečným pozdravem
Adriana

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 11 měsíců

Milá Adrianko,
jste vdaná. Jak si váš manžel zaslouží, že nadbíháte jinému… Neznám vaše manželství. 
I váš kolega je ženatý a má manželku. Jak si zaslouží ona, že by ji opustil? To také nevím. 
Vzplanutí jsou hezká, ale neměli bychom nejprve řešit své primární vztahy?
Přeji vše dobré.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.