vztahy

Valerie zeptal se před 3 roky

Dobry den,chtela sem se zeptat na radu co delat.Pred par dny me byvali pritel ujistil ze je mezi nami konec a to jsme mluvili o tom co bude v dalsich dnech.Ale ja to nechci prijmout.Stale ho mam rada a chci s nim byt.Je o 10 let mladsi je mu 22 let.Porad spolu bylime chova se ke me hezky a to mi dava nedeji.Mluvil o nasem novem bydleni rodine svatbe detech byli jsme spolu pres 6 mesicu .Jediny duvod je pry ze je to jeho vina,ja za nic nemuzu,prestal byt stastny…jak ho ziskat zpet?Moc mi na nem zalezi.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 roky

Milá Val,
chápu, že vás to bolí… to vlastní zranění je třeba ošetřit – psychologie tu není od toho, aby zařizovala chování druhých lidí – tak jsem tentokrát hodila dotaz googlu za vás a vyskočil na mne následující odkaz – přišel mi vcelku sympatický: https://abraham-hicks.cz/jak-ziskat-zpet-ex-milence/ 
Držím palce na cestě srdce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.