Vztahy

Michaela zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, 
Je mi 35 let a od mládí bojuji s poměrně zakořeněným blokem, jež mě opakovaně vrhá do náruče mužů, kteří jsou citově chladní a nemohou mi projevovat lásku. Myslím, že za to může fakt, že jsem podvědomě přesvědčená, že si jí nezasloužím a  za to, jaká jsem, mě nemůže nikdo milovat.Snažím se s tím pracovat, protože si uvědomuji, že vždy, když se přede mnou objeví něco, co by mohlo mít smysl, mám nutkání utéct.Problém je, že je to začarovaný kruh, kde mi nevydařené vztahy jen utvrzují v tom, že mám pravdu a tím ten blok ještě prohlubují. Myslím, že svépomocí s tím nedokážu hnout a ráda bych véděla, zda je možné, že bych se z toho s pomocí odborníka dokázala vysvobodit a zda by bylo vhodné, abych ho vyhledala. Děkuji Ella

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Míšo,
vím, že tyto vzorce jsou setsakra někdy zakořeněné v duši člověka a že jejich změna je náročná. Být vámi, tak jdu cestou rozvoje a poznávání sama sebe… možná by bylo efektivní projít školením SRT napr. Bauerovi Poděbrady, technika EFT – je taky fajn. Je třeba hledat i podprogramy – něco si odžít – a vnitřní cestou propustit – třeba i léčebnou meditací, na kterou vás tímto zvu. 
Přeji vše dobré. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.