vztahy-s-kamaradkami-z-vs

Jana zeptal se před 3 roky

Dobrý den, je mi 20 let a jsem prvním rokem na vysoké škole. Našla jsem si tam partu tří kamarádek, se kterými se stýkáme i mimo školu, jezdíme spolu na výlety a tak podobně. Můj problém spočívá v tom, že  se mezi nimi vlastně cítím nejvíce v ústraní. Mám pocit, že si semnou asi až tolik nerozumí, jako mezi sebou. Hodně mě to trápí a kvůli tomu mám tendenci pořád něco psát do naší skupiny, abych byla pořád v kontaktu a asi to je špatně. Mám totiž strach, že se třeba začnou scházet beze mě a tak. Můj strach asi pochází z dob střední školy, kde jsem měla kamarádku, která mi dost často dávala najevo, že se semnou klidně může přestat hned bavit a já jsem se k ní upnula. Hodně mi záleží na tom, co si o mě lidé myslí a chci být za dobře se všemi a proto si nedokážu představit, že by se semnou třeba přestaly bavit. Děkuji za nějaký názor, který by mi mohl otevřít oči.  

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.