Vztek

Spacirka zeptal se před 9 měsíců

Dobrý den, před 3 roky manželovi umřel děda,měli vztah spíš jako táta a syn, a od té doby ma manžel výbuchy vzteku po alkoholu, které se stupňují nejvíce na mě. A mého nejstaršího syna z dřívějšího partnerství. Několikrát to vygradovalo v bitku,kdy jsem musela manžela korigovat,aby nenapadl syna. Loni manzelovi umřela máma a od té doby se to rapidně zhoršilo a zkrátila doba mezi jeho excesy. Manžel uvažuje o psychologické pomoci, protože čím víc jsem mu kdy pomohla tím víc si na mě vylivat zlost a když mě můj 11lety syn začne bránit,okamžitě po něm vyběhne fyzicky. Prosím co mám dělat , jak mu pomoci. Není zlý člověk,jen měl těžké dětství, myslím že v dětství měl silné adhd-tehdy tomu říkali problémové děti,byl i v polepšovně. Peníze navíc na psychologa nemáme.dekuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 9 měsíců

Milá neznámá,
v tuto chvíli proplácí většina zdravotních pojistoven i psychologickou péči – zjistete si to, jak to má nastavené jeho pojistovna. záleží na manželovi, jak opravdově se pustí do sebepoznání a do práce s nahromaděnou agresí.  Doporučuji vynechat alkohol, když je zřejmé, že j spouštečem agrese. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.