Vztek a zlost

Marek zeptal se před 9 měsíců

Dobry den ,Mam takovy problem,uz nevim jak dal.Nedokazu ovladat vztek ,Vsechno me vadi kdyz neco neni po mém..Když se hadame s partnerkou ,tak to konci tim ze rozbijim veci kolem sebe a v horsim pripade sem schopnej ji ublizit , a v zapeti me to zacne hned  mrzet .Driv sem takove chovani odsuzoval a ted se sam chovam jak ubozak..Hrozne moc zarlim, ma same kamarady , je trosku vyrecnejsi typ ,takze nema problem se s nekym hned vrhnout do konverzace vetsina se o neco snazi a jakmile zjistim ze s ni flirtuji tak ro hned resim vyhruzkami nebo nasilím…..Dokaze me rozhodit i jizda autem ,pokud me zacne neco omezovat  (autobusy ,ciklyste, jizda ve mestech).. jestli jsem vubec normalni ..Date mi prosim nejakou radu prosim? Nebo bych mel vyhledat nejakeho psychologa ?Ale nerad se  nekomu sveruji,od jakziva vse uzaviram do sebe …Dekuji moc  za odpoved 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 měsíců

Milý Marku,
je moc fajne, že máte náhled na své chování. Ráda vás provedu psychologickými cestami ke změně –  ráda vás potkám nejlépe osobně na pravidelnější spolupráci.
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.