Z ničeho nic nechci partnera už ani vidět

Aneta zeptal se před 2 roky

Dobrý den,
je mi 20 let, s přítelem jsme spolu rok a půl, ale nebydlíme spolu. Celý vztah jsme byli oba velmi zamilovaní, někdy mi přišlo že i čím dál tím víc, ale to se teď změnilo. Přes rok se sice stalo par věcí, které udělal a kterými mi trochu ublížil, ale v listopadu mě podvedl se svou ex. Rozhodla jsem se, že mu to odpustím, i když jsem z toho byla měsíc a půl hodně na dně. Pomáhalo mi tyto pocity potlačovat a vzpomínku jsem pohřbila někam hluboko.
Nyní v únoru už jsem z toho skoro venku, ale už asi 3 týdny mě nebaví se stýkat se s partnerem, jsem z toho otrávená, mám uvnitř pořád chuť křičet, protože mám pocit, že je to jediné, co mi od toho pomůže. Mám s ním špatnou náladu, necítím se už ani zamilovaná, všechny jeho projevy lasky mě štvou, nebaví mě se líbat ani mazlit, nemám chuť na sex. Nevím co se se mnou stalo, s osobou která se milovala objimat a líbat a byla šťastně zamilovaná. Může to být mými potlačovanými emocemi? Potřebovala bych poradit, co mám dělat, partnera miluji, ale talhle to dál nejde a já už jsem velmi zoufalá. Předem moc děkuji za odpověď. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Anetko,
popsala jste to vcelku dobře – pocit jste potlačila, nikoliv uzdravila … chut křičet… to je to, co se zaseklo v těle …  bylo by dobré, abyste svému tělu nalsouchala – dopřála mu to, co potřebuje, vhodné je k tomu umět nalézt výstižná slova. léčivé věty …  kdybyste chtěla, můžeme domluvit konzultaci, abychom našli přesněji, co je pro vás třeba … 
Přeji vše dobré.

Jak se objednat

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.