Začátek anorexie?

Anonym zeptal se před 3 roky

Dobrý den, 
mám pocit, že moje kamarádka je na začátku cesty k anorexii, prosím, jak jí mohu pomoct? Málo jí, zkouší různé diety, prášky a pití. Neustále chce hubnout a za cíl má nereálnou váhu. Rodina jí moc psychicky nepřidává. Poznámky k její postavě nejsou neobvyklé,  přitom je velice hubená. Svěřila se jen mně.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 roky

Milá neznámá,
toto bohužel nebývají štastné příběhy. Dívka nemá ke svému tělu láskyplný vztah, možná nemá láskyplný vztah k životu, včt. svého. Vy mnoho udělat nemůžete. Můžete ji říci, že jestli chce pomoci, musí změnit vztah k sobě a k tělu… ona se k němu chová jako bičující bytost … Pokud nepřijme zdravá fakta, nic moc se nezmění …. pokud je přijme, je to začátek  cesty … vhodná spolupráce s psychologem. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.