Záchrana vztahu

Michal zeptal se před 8 měsíců

Dobry den,mám partnerku a posledních 8 měsíců mame pořad hádky,když vse uvědomuji tak hádky vyvolával já,teď ke mě ztratila skoro všechny cítí a chtela by ukončit vztah ,já ji strašně miluju a chci vse napravit a dokázat ze už to nebudu delat,jak má postupovat v tom to případě?zalezi mi na ni moc!

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 7 měsíců

Milý Míšo,
někdy se stane, že hrnec se rozbije a nejde slepit. Někdy na cestě je třeba toto prožít – vzít zodpovědnost za to, co se stalo a popřát milé, aby se jí v životě dobře dařilo a pro sebe vzít poučení – co je vhodné dělat ve vztahu jinak a lépe, až dojdete k novému vztahu.
Je dobré respektovat přání partnerky. Jediné, co můžete, za nějaký čas se jí ozvat a uvidíte, jestli by měla chut si s vámi vyjít. 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.