zachránit vztah

Patrik zeptal se před 1 měsíc

Dobrý den.
Stručně se zeptám zda jde zachránit moment kdy se semnou po tří a půl roku rozchází holka.
Bohužel spouště tohoto problému byla z mé strany, něco jsem vyčítal a blbě se přes to přenášel, po týdnu co se situace trochu zklidnila jsme začali spolu komunikovat ale řekla mi že se rozcházíme, v ten moment jsem nevěřil že se to opravdu děje, ze začátku proběhly bohužel nějaký emociální scény a omluvy, postupem času se dívka začala odcizovat začala jí vadit můj fyzický kontakt, přijde mi že každým dnem se to jen horší na druhou stranu se pořád dobře bavíme jako by se nic nedělo (tedy když se neptám na otázky našeho vztahu kdyby to bylo jinak, kdybych to nenapsal kdybych se choval lépe atd) o tomhle se už nehodlá vůbec bavit a nechce to řešit, odpovídá jen tím že za tím udělala tlustou čáru a je konec, stále ale jezdíme na výlety ještě pořád spolu bydlíme, chodíme se psem atd. 
před nedávnem mi řekla že potřebuje sex a jestli nedáme nezávazný sex na to jsem okamžitě reagoval pozitivně a pospíchali jsme domu kde na to mělo přijít, když už jsem se rozhodl jít na věc tak přítelkyně z toho vycouvala že jí je to proti srsti a že to byla chyba o tom mluvit, momentálně odjela se sestrou na hory lyžovat, píšeme si každý den, snažím se na ní netlačit a neotravovat, většinou začne psát ona.
Chce se stěhovat koncem měsíce, je možné situaci při nejlepším odvrátit nebo aspoň zlepšit situaci a vymyslet nějaký kompromisy nebo je vše ztracené.
ted je velmi vůči mě fyzicky zablokovaná, mam tomu dát čas a doufat že se vše zlepší?
v této situaci jsme spolu dva měsíce co mi řekla že se rozcházíme bohužel je čím dál odtažitější ale udržujeme dobrou komunikaci, zase se bojím aby mě nebrala jako kamaráda což bych rozhodně nechtěl. 
když dojde k rozchodu mam s ní udělat pauzu neozývat se nebo být stále v kontaktu ? 
Děkuji za odpověd.
 
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.