Záchvaty a vzdory u mého 9-ti leteho syna

Kristyna Zatloukalova zeptal se před 4 roky

Dobry den, rada bych Vás požádala tímto e-mailem o radu. Můj 9-ti lety syn má od začátku školního roku     Odpor ke skole. Každý den se neustále něco děje- ignoruje třídní učitelku, odmlouvá, atd. Je ve třetí třídě a má každý rok novou paní učitelku. Je celkové hodně uzavřeny , s dětmi komunikuje málo. když ho učitelka 4.zari asi po 6. přesadila během tři dnů, tak řekl, ze s dotyčným sedět nebude, protože mu nadává. Na to učitelka ať si to hoši vyřeší mezi sebou a můj syn se sbalil a ze jde domu! Nevim, jak s tím naložit a tak Vás prosím o radu popr o nějakou konzultaci. Bydlíme v Lysé nad Labem. Předem děkuji za Vaši odpověď.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.