zacyklena-situace

Kristyna zeptal se před 4 týdny

Dobrý den, stala se nepříjemná věc, kdy jsem naprosto nepochopitelně poslala fotku v prádle jednomu známému, který se nad fotkou vzrušil a mně to imponovalo. Manžel mi následně vlezl do telefonu a tuto věc zjistil. Chtěl ode mě odejít, ale já jsem ho tisickrát požádala a odprosila, že se to nebude opakovat a že to víc neznamená. Manžel po 2 dnech souhlasil a řekl, že jsem ztratila jeho důvěru. Od té doby mě podezírá úplně ze všeho, řeknu třeba že kondom je v batohu a on několik hodin nespí protože si myslí, že ho tam mám kvůli nevěře. Nevím už jak mu to vysvětlit, neustále mě podezírá a chtěl dokonce stáhnout veškerou historii mojí komunikace s kamarádkou. Co máme dělat? On má pocit, že na to má právo po tom prohřešku a mě to ponižuje. On nespí a já jsem zklamaná. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 4 dny

Milá Kristýnko,
důvěra je křehká, vztahy se zranujeme …
Co máte dělat? Odpustit si – navzájem … podívat se na své zranění … a zahojit ho.
Mohl by se vám oběma hodit kurz pro páry – pro obnovu manželství,

Samozřejmě, že vás oba i ráda poznám osobně.

Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.