Zamilovana do statsiho muze

Andrea Debah zeptal se před 3 roky

Dobry den,prosim vas o radu. Zamilovala jsem se do sveho fyzioterapeuta.. Stale jsem na nej musela myslet tak jsem se ho zeptala zda by se mnou nekdy nekam nezasel. On odpovedel,ze pujde moc rad a od te doby uz se schazime dva tydny.me je 30 a on je o 14 let starsi. Ve veku problem nevidim.vzdy jsem mela starsi muze,ale on je jeste v manzelstvi a ja taky. On ma dve deti uz starsi a s manzelkou se chteji rozvadet a ja ve svem manzelstvi take nejsem dlouho dobu spokojena. Ale spis jde o to,ze je uplne jiny nez jiny muzi ktery jsem poznala takze nevim co si mam myslet. On moc city najevo nedava nebo se boji,ale to prave nevim.sam rikal,ze je stydlivy. Ve vsem je takovy nesmely. Na prvnich tech setkani se pri odchodu vzdy ptal jestli mi muze dat aspon pusu.na poslednim setkali uz jsme se i libali a dotykal se me,ale stale mi prijde jako by se bal cokoliv udelat. Nevim co so mam myslet.takoveho muze jsem opravdu nepoznala. Stale premyslim jestli se ho nemam zeptat jak to vse bere on,ale zase si rikam jestli to neni brzy,ale zase by jsem to rada vedela. Nechci ho uhanet,ale tohle mi stale vrta v  hlave.dekuji predem za vasi radu

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 roky

Milá Andreo,
respektujte pomalý začátek, muž si musí troufnout, jinak si vás nezaslouží… když bude chtít, troufne si, na půl cesty vy jste vyšla… vnímejte, pozorujte… city? projevuje/neprojevuje … co nezvládly v manželství oni a vy? 
jste na začátku a nevíte, kam jdete…. poznáváte… 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.