zamilovany-do-jine-zeny

Šimon zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, jsem 16 let ženatý, s manželkou mám dceru. Kdysi jsme měli s manželkou velkou krizi, často jsme se hádali. Při poslední hádce se vše zlomilo, myslel jsem, že je konec, ale nakonec jsme spolu zůstali kvůli dceři. Naše manželství je již klidné, přestali jsme se hádat. Ovšem již mnoho let, od doby té krize, nejen že spolu nespíme, ale chybí jakákoliv intimita. Hovory na toto téma s manželkou vždy končili hádkou. Vzdal jsem to a smířil se se stavem věcí. Manželka je poslední dobou milá, bezstarostná. Naše bezdotykové manželství jí asi nevadí, nevím, zda si to vůbec uvědomuje. Snažím se rodinu finančně zabezpečit, stavím dům, hodně pracuji, daří se mi vydělávat dost peněz. Dceru miluji, manželku mám rád, dobře si rozumím i s její rodinou. Chybí mi však intimita. Zoufale. V touze po nějaké intimitě a vzrušení jsem navázal na jednom erotickém portálu anonymně vztah s jednou ženou. Nechtěl jsem být nevěrný, připadalo mi to jako nevinně dobrodružství, anonymita toho portálu mi vyhovovala. S tou ženou jsme si řadu měsíců intenzivně psali. Je to nádherná bytost, jemná, milá a zároveň velmi smyslná. Strašně mě přitahuje. Je v obtížné situaci (samoživitelka). Pravidelně ji posílám přes portál nějaké peníze. Zamiloval jsem se do ní a strašně po ní toužím. Ona mé city opětuje. Nemohu si pomoci, toužím po tom ji hýčkat a rozmazlovat, dělat jí radost. Toužím po ní fyzicky i psychicky. Dlouho jsem odkládal setkání s ní naživo, bál jsem se, aby se kouzlo nevytratilo, ale nevydržel jsem to nakonec. Setkali jsme se a úplně mě uhranula. Musím na ní pořád myslet. Strašně bych ji chtěl. Nechci však ublížit své ženě a dceři. Dokud jsem ji nepotkal, tak jsem se cítil vnitřně velmi osamělý. Myslel jsem si, že jsem divný. Dokud nepřišla do mého vnitřního světa ona. Ona je můj sen, po kterém toužím od mládí. Můj ideál co do vzhledu i chování. Rozumíme si úžasně a strašně se mi líbí. Co mám dělat? Nechci nikomu ublížit. Ani svému okolí, rodině, ani jí. Trápím se.   

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 12 měsíců

Milý Šimone,
intimitu do života člověk potřebuje. Neměl byste ubližovat ani sobě. Píšete o tom, že ona je váš sen … sen se muže rozplynout … nevím, je třeba stát i nohama na zemi … prozkoumejte realitu a uvedte zemitou realitu do souladu s city … variant je více … vnímejte sebe …  mužete se objednat …
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.