Žárlení

Pavel zeptal se před 3 roky

Dobrý den. Píšu ohledně žárlení ve vztahu ve kterém jsme s přítelkyní teprve půl roku.
Znali jsme se už rok před naším vztahem a v něm naše kamarádství bylo v celku klidné a pohodové až na jeden případ kdy jsme se pohádali a 4 dny spolu nemluvili. (pak jsme se zas začali bavit, vídat)no a nakonec přišla s návrhem na vztah. Tak jsem souhlasil. Dodnes jsme spolu šťastní, ale jsem asi divný člověk a příliš moc žárlím na to, že si píše jejím kamarádem. Moje žárlivost se projevuje že jsem agresivní, urážím ji různými narážky a horší – mlátím do různých věcí abych se uklidnil a svoji agresivitu ze sebe vyhnal. Přítelkyni toto dohání k šílenství a vadí mi jaký jsem když žárlím. Miluje mě takového jaký jsem když nežárlím a já bych takový chtěl být i nadále protože kdysi jsem takto o vztah přišel a nyní přítelkyni nechci ztratit. Také ji miluju a divím se že to se mnou ještě vydrží.
Moje žárlení končí tím, že se jí omlouvám a že se pokusím se sebou něco dělat, ale já nevím co..
Prosím o pomoc…

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 roky

Milý Pavle:

Základní rady naleznete zde – Žárlivost.
můžete se objednat, věřím, že spolu dokážeme kousek psychiky poměnit…
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.