Žárlím na bývalou svého přítele

Natálie zeptal se před 2 týdny

krásný den , netuším jestli si přečtete mou zprávu ale budu vám vděčná víte trápím se dlouho… s jednou situací s přítelem jsme dva roky (ano ne moc dlouho) rok spolu žijeme když jsme spolu začínali tak to asi dva týdny bylo nádherné asi jako každý vztah .. ale tu vášeň a vše co jsem pocítila .. co bylo kolem bylo neuvěřitelné .. on je mou PRVNÍ láskou ne první přítel ale ta fakt jako láska.. jenže tady nastává problém já jsem jeho vážný první vztah a já jsem první holka s ,kterou vlastně bydlí a žije .. jenže jsem zjistila což mi sám přiznal ,že svou bývalou miloval víc než mně a dělal pro ni všechno o co jsem kdy žádala já.. ( psala mu docela nevhodné zprávy) tak jsem mu řekla ,že mi to vadí .. a on se jí začal zastávat ,že je to kámoška ,že ji zná dlouho a já ,že ať mu teda nepíše takové věci.. bylo mi to nepříjemné pochopitelně .. a mrzelo mně ,že se jí tolik zastává pak přiznal ,že je to prý jeho první LÁSKA .. ( jenže nechápu .. jak protože spolu byli jen dva týdny viděli se všehovšudy asi jen třikrát a ona ho vyloženě vyměnila tzv. poslala mu foto jak leží v posteli s jiným ať neotravuje) a on se jí ještě doprošoval .. u mně nikdy nic takového nedělal ani nepíše , nedává mi moc pozornosti nic jí dával všechno … úplně vše o co jsem kdy prosila já :-/ nevím co s touto situací .. rozejít se s ním nechci ale přijde mi to nefér navíc myslím ,že vaše láska když je fakt ta první LASKA tak to je člověk s ,kterým jste něčím prošli a máte nějakou krizi za sebou ne člověk ,kterého vidíte 3× v životě nebo se mýlím? děkuji za váš čas Natálie..

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.