Žárlím na sestru

Oli zeptal se před 2 roky

Dobrý den, mám takový problém. Hrozně moc žárlím na pritelovo sestru. Máma jí má hrozně ráda, že to její zlatíčko. Všude má její fotky, dává na fb jak je krásná, neřekne o ní jinak než Lucinka. Vždycky spolu leží a povídají si. Jsou pořád spolu. Ona má ještě sestřenici, s tou vždycky dělají blbosti, baví se,cestují. Já s mámou nevycházím, protože nikdy nebyla mateřský typ. Skoro nic o mě neví, nepohladila mě ani jako malou, (je mi 21 a ty ségře 16), teď mě ještě vyhodila z domu v rámci toho že mám být samostatná. Teď sem byla půl roku bez práce, peněz, neměla kde bydlet, ona mi ani finančně nepomohla, nadávala tátovi když mi dal peníze, v podstatě si mě dobíra že nejsem schopna si sehnat bydlení, toho by bylo.. Např. Že mi chtěl táta koupit byt a ona řekla že mi nic kupovat nebude a ještě lže že se to nestalo. Je toho moc co mě na ni mrzí že je na mě tak hnusna. Všechno co udělám je špatně. Povesim prádlo a ona ho jde pověsit po mě jinak. Já sem si vždycky přála sestřenici, mám 2 bratrance co se sembou nebaví, jsem nejmladší v rodině, nemám žádný kamarádky. Hrozně mě to pak mrzí že si nemám ani s kým popovídat. Ona se semnou sestra moc bavit asi nechce. Furt říkám at mi napíše když jsem pryč a nikdy to neudělala, I když ji to přítel řekl že je mi smutno, a pak ji napíšu já a odpoví mi až večer, přitom ostatním píše normálně, třeba jemu a on sedí vedle mě tak to vidím. Bydlím u něj a jeho rodiny, s ní si řeknu jen ahoj a to je všechno, když jsme sami dvě tak nemluví, když je s ní někdo jiný tak je ukecana. Chodím sem skoro 2 roky. Ale žárlím na ni I že je hezčí, má hezčí pokoj, nemusí doma nic dělat. Že má bráchu, mladý rodiče, necítí se tak osamele. Přítel se mi věnuje na max, ale mě chybí holka na pokec. Děsím se toto že mi jednou umřou rodiče ( už teď jim bude 60) a já budu pak úplně sama. Nebudu mít už fakt nikoho. Já byla zvyklá mluvit s nima, Teda spíš s tátou, mámu to pomalu obtěžovalo si povídat. Teď jak mě vyhodila tak jsem z toho nešťastná že mám rodinu jen na telefonu. Nechce abych chodila domu. Co mám dělat at furt tak blbe nezarlim prosím 🙏 ❤️ tchyně se sembou baví jen když tu Lucinka není. A na tu žárlím taky že je hezká a každý ji má rád. Chlapi ji furt kupují dárky, má tuny kabelek a voňavek zdarma. Ale jinak ji mám ráda, je hodná. Na ségru koukám skrz prsty jak ji závidím. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.