Žárlivec

Petr zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, jmenuji se Petr, mám manželku se kterou jsem už 15 let, máme dvě krásné děti. Problém je u mně. poslední dobou jsem byl protivec a bručoun. Před vánocemi už manželce došla trpělivost a chytli jsme se, po pár dnech kdy byla manželka stále nazlobená mi to všechno došlo a uvědomil jsem si co v ní mám a jak ji miluji. Manželce jsem se za vše omluvil a slibil jsem ji že se změním a to taky hodlám dodržet, ale zároveň v tu chvílí se jako by ve mně něco zlomilo a stal se ze mně „žárlivec,,. Jsem si vědom že je to začátek ničení vztahu a snažím se to krotit ale hrozně se s tim peru uvnitř. Navíc manželka má pracovně větší úspěch než já a samozřejmě více vydělává což ona asi neřeší, mámé společné peníze, ale pro mně je to ponižující a taky se s tím peru, žena to neví, nechci ji fňukat at nejsem za slabocha. Ani nevím jak by to vzala že vám píší:-(. Můžete mi poradit co dál, děkuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Petře,
pravděpodobně ve vás fungoval program – ochrana před zranitelnou intimitou – když se otevřeme na urovni srdce, jsme zranitelní – rozhodl jste se pro lásku – a to otevřelo stará zranění. K té odvaze vám gratuluji, je to cesta života – radost – láska – bolest … žárlivostí – touhou druhého kontrolovat se opět člověk chce vyhnout bolesti ze ztráty … o žárlivosti píšu více zde. 
– mohu vám nabídnout naučit se s tím pracovat se sebou,  se svou citlivostí a odvahou. 
Můžete mne kontaktovat osobně nebo mohu nabídnout i psychologické poradenství online.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.