Žárlivost

Richard zeptal se před 3 roky

Dobrý den. 
Mám otázku. Našel jsem si přítelkyni s 3 letým chlapečkem. Po par měsících jsem se dozvěděl ze chodi odvést chlapečka do školky a chodí soulozit k jednomu klukovi ktery se s tim chlubil. Když jsem problem zjistil kazdy z nich mi rekl jinou verzi toho co se stalo oba to popreli uveril jsem pritelkyni a zustal s ní dál.. po čase se nám narodila holčička. Pote jsem se dozvidal dalsi veci a kdyz jsem se ptal aby mi ukazala co si pise s ostatnima klukama na ktere mam podezreni rekla ze to smazala ale ze o nic nejde ze tam nic vezneho nebylo.. osvojil jsem si chlapecka tak mam ted dve deti jak se mi narodila holcicka zacal jsem se trochu bat. Jednou pritelkyne nebyla doma a ja se staral o deti varil a uklizel pritelkyne se vracela ze skoly co studuje dalkove a ze nema baterku tak si semnou nemuze psat. Vzal ksem si, tablet a pritelkyne tam byla prihlasena na, faceboku a ja videl co si psala celej den a o cem si psala s jinym klukem ze pujdou na zadni sedacky aby se ji mohl dotykat atd. Videl ksem i jina konverzace ktere se pak smazali. Pak jsem dostal i vynadáno za to ze jsem si topřítelkyni nemel cist a byl jsem spatnej ja.pak byl dalsi problem v praci kde pracovala s jednim klukem… ted je uz asi 1 rok hodna.. jsme spolu 8 let. a ja porad podezrivam vyptavam se kdo ji pise kam jde v kolik prijde atd kontroloval jsem ji potaji i telefon ale to jsem uz prest delat a radeji se zeptam bojim se o ni miluji ji. Nikdy jsem neudelal nic spatneho pro ni nebo deti. Stavime baracek chceme svatbu.. ale me se vraceji vzpominky na vsechno co jsem zjistil a videl vraceji se mi i nocni mury jak o ni prijdu. Jsem zarlivy uznavam ale udelala to ze me pritelkyne nebo jsem to mel v sobe nekde schovany? Udrzuji vztah jen kvuli detem abych o ne neprisel? To bych nedal. Miluji ji nebo deti? Je to moje chyba? Co oci nevidi srdce neboli… rikam rok je hodna ale vse se mi ted zaclo vracet je mi 30 a ji 28 let 
Dekuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 roky

Milý Ríšo,
Z mého pohledu se nejedná o klasickou žárlivost,  i když podhoubmí tato situace být může.  Bylo poraněnono vaše citlivé centrum,  které toužil po výjimečnosti s partnerkou v oblasti sexu.  Když dovolite vnímat své partnerství jako jedinečné v jiných oblastech,  můžete otevřít hranice vztahu a partnerce dopřát,  co potřebuje.. .. Také byla zraněná vaše důvěra ve slovo partnerky…  Bylo by vhodné,  abyste oba si řekli,  že zkusíte být pravdiví a druhý zkusí unést pravdu /realitu partnera.

Přidávám inspiraci a odkaz k žárlivosti.
Zkuste si vygooglit rozhovor s Alexandrem Budou nad Prahou.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.