Žárlivost

Míša zeptal se před 9 měsíců

Dobrý den, potřebuji poradit.. budu s přítelem 2 roky a predemnou měl ex ale nic intimního spolu neměli jen pusa.. už nějaký čas pozoruji že na ni žárlím a to docela dost, začali se opět bavit a psát si.. a když vím že se spolu objali tak mě to hodně bolí.. mám pocit že mi ho přebere, a já nevím jak na ni přestat žárlit.. děkuji za odpověď

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 měsíců

Milá Míšo,
vcelku chápu, asi si nejste jistá, co k ní cítí. Povídali jste si o tom? Potřebujete důvěřovat jemu i sobě – doufám, že vám ujištění poskytl a otevřenost – je třeba se k němu chovat s důvěrou, kamarádsky podporujícím způsobem … a sama sobě dopřát důvěru a důstojnost. 
Mějte pohodové dny. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.