žárlivost?

Týna zeptal se před 3 roky

Dobrý večer, neměla jsem důvod na manžela žarlit, ale v minulém vztahu jsem hodně žárlila(oprávněně).. nyní ale chodi manzelovi sms v noci i brzy rano, prostě kdykoliv od kolegyně z práce.. On říká,že chce vzít do prace atd.Mi vadí,že otravuje i v noci.. Tím co jsem dříve zažila mám obavy z nevěry ze strany manžela atd . On tvrdí, že by to nikdy neudělal, ale já mu nemůžu věřit..Nejde mi to!  Mám z té nejistoty deprese, stavy beznaděje, brečím, nespím atd.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 roky

Milá Týnko,
zkuste v sobě vyléčit tu neduvěru a zranění … Naučit se věřit … 
ten bod zranění je třeba léčit a nahradit pocitem jistotu v sebe a váš vztah. 
„já mu nemůžu věřit..Nejde mi to!  Mám z té nejistoty deprese, stavy beznaděje, brečím, nespím atd.“  –  a to se muže změnit – to je vážná věc na přehodnocení i vztahu sama k sobě …
Kontaktujte psychoterapeuta na sama začněte pracovat se vztahem k sobě … Nebo zničíte sebe i vztah …
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.