Žárlivost?

Marecka zeptal se před 3 roky

Dobrý den. Jsem s partnerem tři roky. Každý máme dítě z předchozího vztahu. Jsem o 8 let starší než on. Přítel hodně pracuje a já si doplnila letos vzdělání a snažím se najít lépe placenou práci. Byla jsem na pohovoru a zdá se, že by práce mohla klapnout, ale doma jsem narazila. Když jsem řekla, že bych musela odjet na tří měsíční kurz (víkendy doma) tak mi bylo sděleno, že se můžu rovnou odstěhovat. S dcerou by starost neměl, byla by u svého otce. Myslím, že je v tom jen žárlivost, protože do teď jsem pracovala v ženském kolektivu a tady by bylo dost mužů. Moc mě to mrzí, čekala bych spíše podporu než tuhle reakci. Nechce o tom mluvit. Já ho miluju, ale myslim, že tohle je špatně. Nevím co si počít. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 roky

Milá M.,
máte pravdu, takhle láska nejedná … přeje druhému … mám pocit, že když mu vyjdete vstříc, že se ve vašem vztahu k němu něco změní … měl by to vědět … Chápu, že je to těžká volba …. Když práci nevezmete, musíte partnerovi odpustit jeho nedokonalost a milovat ho i s tím, že vás chce víc vlastnit, než jste si puvodně představovala … Když práci vezmete, je dobré se poptat, zda to s tím odstěhováním myslel vážně a podle toho se zařídit…
Přeji vše dobré.
Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.