žárlivost?

Leuška zeptal se před 11 měsíců

Dobrý den, je mi 58 let, manžel je o 10 let starší. Tento rok spolu budeme 35 let, máme dvě děti 34 a 22 let. Manžel je 3 roky v důchodu, hodiny prosedí u počítače, na FB. Nakupuje, vaří, já uklízím, peru atd. Asi 10 let á problémy s erekcí, či prakticky erekci nemá. Sex s ním je mi nepříjemný, bolí. Přibližně stejnou dobu žárlí na muže – kolegy, kamarády, dokonce mi vyčetl i orgasmus s vibrátorem. Vadí mi jeho dotyky. Dlouho jsem neměla řidičský průkaz, všude mne vozil se slovy – já jsem taxikář, já jsem řidič…často tak seděl v čekárnách  i u gynekologa).nebo přímo na masážích. Nechtěla jsem vyvolávat problémy, tak jsem to skousla, i když ostatním to nebylo příjemné. Poslední rok naše soužití dostalo větší trhliny, je nafouknutý, když někam jedu, kontroluje stav tachometru. Plno lidí mi řeklo, že ho nemusí, ať příídu na návštěvu sama. K nám už nikdo nechodí, kromě jednoho manželského páru. Každého poučuje, ponižuje  Jezdím k masérovi – našemu společnému kamarádovi. Když jedu sama, bezva si odpočinu, autem s ním je to nepříjemné. Buď jede dost ostře nebo poučuje mne , jak špatně řídím. Při poslední návštěvě na masáži jsem manžela odmítla s tím, že e mi nepříjemné, že se mne dotýká. Je pravda, že jsem na jeho 3krát položený dotaz neodpověděla. Nechtěla jsem vybuchnout a vše mu vyříkat. Za dva dny odjel k masérovi, odvezl věci, které měl zaplacené u uschované u vinařky, sdělil mu, že si přede mnou masér stahoval kalhoty, to samé sdělil i jeho manželce. Při příjezdu jsem mu řekla . co mi vadí a vadilo. Prořekl se, že mi i kontroluje spodní prádlo, zda není potřísněné asi spermatem. Dnes jsem se dozvěděla, že volal kolegyni, jezdím do blízkého města dělat účetnictví, kde jsem a jak dlouho byla. V době před covidem jsem organizovala víkendové pobyty v lázních nebo výjezdní zasedání pro kolegy. To si teď neumím představit. Nechci se rozvádět, ale nevím, jak z toho ven.
P. S. Na počátku manželství manžel hrál v hudební skupině, jezdil na hraní, plesy, zájezdy.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.