Žárlivost

janca zeptal se před 7 měsíců

Dobrý den, mám 17 let a mám přítele stejně starého jak jsem já. Jsme spolu cca. 1,5 roku. Asi před půl rokem možná o něco déle jsem začala moc žárlit. Vadí mi jen představa, že vidí jiné ženy(jejich těla a tak). Jednou, už to je taky nějaká doba, někdy před půl rokem jsme byli v posilovně a já ho viděla ja se přeze mě dívá ja pozadí jiné holky. Od té doby je to žárlení 100x horší. Fyzicky mě to bolí jenom když pomyslím, že nějakou potká a třeba si řekne, že je hezká nebo něco i horšího.  On si kvůli tomu odinstaloval soc. sítě a nedívá se v podstatě na žádné filmy(to mi totiž také moc vadí). Už jsme se kvůli tomu 2x rozešli, protože jsem nemohla vydržet jak mě to fyzicky ubíjí. Vždy když na to myslím tak nekontrolovatelně brečím a mám úzkosti. S úzkostmi, a panickými záchvaty(bouřky) se už cca. 2 roky léčím. Nevím jestli to s tím má nějakou spojitost. Také mám už od malička velmi nízké sebevědomí. MOc mi to překáží v životě a už to zašlo opravdu daleko. nevím si stím vůbec rady. Prosím o pomoc jak k tomu přistupovat co dělat a možná vysvětlení proč to tak beru. Vnímá všechny ženy jakože ho přitahují¨? Je to normální? Znamená to, že se mu nelíbím? Prosím o pomoc.
Předem Děkuji.:)

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 6 měsíců

Milá Jani,
https://rovena.info/zarlivost.html 
I společná konzultace s partnerem v partnerské poradně muže být přínosem.
Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.