Žárlivost a nedůvěra

V zeptal se před 3 roky

Dobrý den, mám problém se žárlivostí. Je nejspíše spojená s tím, že si vůbec v ničem nevěřím a odjakživa je mi podsouváno, že jsem vlastně „blbá“ a že nic neumím. Bohužel se žárlivost začala nebezpečně rozvíjet, když jsem se dozvěděla, že partnerova nejlepší kamarádka je vlastně jeho bývalá přítelkyně a po tom, co že srandy přede mnou komentoval jiné slečny. Nechci vinu svádět na něj, vím, že je chyba primárně ve mně. Ale přece jen bych Vás chtěla poprosit o radu… Jak si začít věřit a přestat žárlit? Otravuju tím nejen přítele, ale hlavně sebe, protože to pak vede k hádkám a depresím. (Respektive stavu, kdy si zase myslím, že jsem úplně k ničemu). Přítele mám ráda a kvůli němu a sobě bych na sobě chtěla začít pracovat.
Moc Vám předem děkuji za odpověď.
V.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 měsíce

Milá V.,
omlouvám se za opožděnou odpověď, nějak se mi dotaz schoval. Věřím, že jste vyhledala někoho, s kým jste na sobě ohledně žárlivosti zapracovala.
Informace ohledně žárlivosti ode mne si můžete přečíst na stránce O žárlivosti .  Kdyby téma pro vás bylo stále aktuální, můžete mne kontaktovat. Ráda vás budu provázet na cestě k větší emoční stabilitě, na cestě sebelásky.
Budu se těšit.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.