závislost na erotickém chatu

Renča zeptal se před 2 roky

Dobrý den
Mám partnera, který je závislý na erotickém chatu a koketování s ženami po zprávách, ne ale na anonymních stránkách,  oslovuje ženy v okolí, kamarádky, se kterými by byl možný i osobní kontakt. Tvrdí, že mě miluje, že mu v našem vztahu ani sexu (sex nám klape, má ho téměř denně) nic nechybí. Přesto vyhledává tuto zábavu a provozuje ji, i když ví, že mi tím hodně ubližuje a ponižuje. Jde to nějak léčit nebo odvyknout? Kam se má případně objednat? Já ho miluji, ale pokud to neukončí, žít s ním nechci. Děkuji za radu Renča

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Renčo,
moc nechápu, proč se cítíte poníženě … chápu, že vám to ubližuje ….
Taky se ptám, jestli s ním fakt chcete být… 
On se chce někam objednat? Řeší ten, kdo má problém, z vašeho psaní jsem pochopila, že to vadí vám … jemu možná trochu vadí, že to vadí vám, ale to si nejsem jistá … rozhodně ne natolik, aby to změnil nebo řešil….
přeji vše dobré…
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.